Пятница , 23 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Усвідомити уроки тієї війни

Усвідомити уроки тієї війни

Двадцять другого червня в Україні вшановують пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. З цієї нагоди у адміністративному центрі громади – Наталиному– відбулася церемонія покладання квітів до Братської могили.
До учасників  заходу звернулась очільниця Наталинської територіальної громади Олена Третяк: «На жаль, людство не усвідомило уроків тих воєнних часів. І сьогодні ми знову опинились у стані війни — на наших очах гинуть люди, гинуть діти, зруйновані будинки, школи, лікарні, об’єкти інфраструктури, понівечені людські долі, розлучені сім’ї… І здається, що це відбувається не з нами, що це фільм, жахлива історія, яку нам розповідають ветерани…
Тож сьогодні давайте згадаємо і вшануємо подвиг тих, хто загинув на полі брані тоді, у роки Другої світової, і тих, чиє життя забрала війна 2022 року… Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про героїв тієї війни та героїв сучасності.
Честь і слава героям! Вічна пам’ять загиблим!»
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у тій страшній війні та воїнів сучасності, які  віддали життя за рідну землю і нашу країну.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page