Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Тренінги на підтримку ВПО

Тренінги на підтримку ВПО

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що здійснюється за ініціативою першої леді України Олени Зеленської, у Красноградській філії Харківського обласного центру зайнятості для шукачів роботи, зокрема внутрішньо переміщених осіб, постійно влаштовують тренінги «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

Фахівці служби зайнятості ознайомлюють учасників заходів з такими поняттями, як «стрес та його вплив на організм людини», «емоційне вигорання», «стадії емоційного вигоряння», навчають визначати цей стан у себе та у своїх близьких.

Практичні поради та інструменти подолання кризових і стресових станів, які надають фахівці у ході тренінгів, можна використовувати в повсякденному житті. Кожен учасник отримує контакти організацій, що реалізують цю програму та корисні посилання на онлайн-ресурси, які допоможуть піклуватися про своє ментальне здоров’я та людей, що поруч.

До участі в тренінгах запрошують фахівців КЗ «Красноградський центр соціальних служб». Вони акцентують увагу аудиторії на необхідності надання допомоги і психологічної підтримки дітям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Зазначимо, що впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.

Інформацію щодо участі в заходах або  послуг служби зайнятості нададуть фахівці Красноградської філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. (057) 765 30 85 або за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, 81-А.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page