Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / На Харківщині попри обстріли тривають жнива

На Харківщині попри обстріли тривають жнива

На вчора аграрії намолотили понад 55 тис. тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур з площі майже 17 тисяч гектарів.

Як зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, незважаючи на війну та постійні обстріли, на Харківщині тривають жнива на підконтрольній території чотирьох районів, а саме: Лозівського, Красноградського і частині територій ще двох районів – Богодухівського і Чугуївського.

За його словами, в умовах війни для аграріїв проблемою номер один стали заміновані поля. Через масштабне мінування ворогом певна кількість полів у Харківської області поки що непридатна для використання у сільськогосподарській діяльності.

«Нашими профільними Департаментами спільно з Головним управлінням ДСНС у Харківській області максимально робиться все, щоб якнайшвидше надати можливість аграріям виконати збиральні роботи. Інформацію щодо площ розмінування сільськогосподарських земель постійно тримаємо на контролі», — повідомив Олег Синєгубов.

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page