Суббота , 15 Июнь 2024
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / Красноградські школярі – призери турніру фотоаматорів

Красноградські школярі – призери турніру фотоаматорів

Вихованці районного Центру дитячої та юнацької творчості долучилися до Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотографів «Моя Україно!». За рішенням журі обласного етапу творчого змагання, кілька світлин, авторами яких є наші земляки, візьмуть участь у фіналі конкурсу, який відбудеться в Києві.

Отже, у номінації  «Портрет» ( вікова категорія 10-14 років)  перше місце посіла Євгенія Кубишкіна з  фотороботою «Дзеркало душі» (керівник — Н.В. Хомович).

Також до столиці поїде фотографія  ще одного вихованця РЦДЮТ Михайла Семяна. У віковій категорії 15-18 років хлопець представив світлину  «Український колорит» (керівник — Т.В. Маслова).

Номінація «Натюрморт» підкорилася Марії Скічко. Дівчина взяла участь у конкурсі з фотороботою «Натюрморт з грушею» (керівник — О.М. Гончарова). Серед її однолітків віком від 10 до 14, її визнали кращою.

У категорії «Репортажне фото» серед фотографів, яким виповнилося від 10 до 14, «бронзу» обласного етапу виборола Єлизавета Горохова з фотографіями

 «Хочу бути журналістом» (керівник – О.І. Лабковська).

«Дзеркало душі»
«Український колорит»
«Натюрморт з грушею»
«Хочу бути журналістом»
«Хочу бути журналістом!»

Фото з архіву Красноградського РЦДЮТ

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page