Суббота , 18 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Загинув випускник харківського університету. Він був одним із кращих льотчиків України

Загинув випускник харківського університету. Він був одним із кращих льотчиків України

Антон Листопад був ведучим авіаційної колони над Хрещатиком у день тридцятиріччя Незалежності. 

Чотирнадцятого серпня на російсько-українській війні загинув один із кращих льотчиків Повітряних сил Збройних сил України Антон Листопад. Про це повідомив Фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради.

У ліцей Антон Листопад вступив у 2005 році, завершив ліцейну науку — у 2008. Упродовж 2013-2018 років він навчався в Харківському національному університеті Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, став військовим пілотом вищого класу.

«Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї колони був саме наш Антон Листопад. Його дорога за штурвал винищувача була непростою, але осмисленою. Однак юнак вперто йшов до своєї мрії — стати льотчиком, літати високо в небі, як птах, і орлиним поглядом споглядати красу Землі. У 2019 році Антон визнаний кращим льотчиком Повітряних Сил ЗСУ, був був учасником бойових дій на сході України», — розповіли у ліцеї, де навчався майбутній Герой.

Із перших хвилин повномасштабної війни Росії проти України капітан Антон Листопад був на захисті Свободи і Незалежності України. За кілька днів до загибелі Листопада відзначив високою державною нагородою президент Володимир Зеленський — вручив орден за мужність 3-го ступеня.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page