Суббота , 2 Март 2024
На головну / НОВИНИ / Британське МЗС ініціювало конфіскацію російських активів та передання їх жертвам з України

Британське МЗС ініціювало конфіскацію російських активів та передання їх жертвам з України

Вилучені кошти могли бути передані як окремим особам у вигляді репарацій, так і українській державі. Наразі Велика Британія може призупинити російські активи відповідно до Закону про економічні злочини на 56 днів.

Глава МЗС Британії Ліз Трасс підтримує ідею, щодо того, щоб конфіскувати заморожені російські активи в цій країні та перерозподілити їх між жертвами російської війни в Україні. Таким чином, країна хоче наслідувати приклад Канади, пише The Guardian.  Політик зробила заяву на тлі конференції з відновлення України, що має початися в Лугано, Швейцарія, у понеділок.

За попередніми оцінками, понад 120 тисяч будинків в Україні зруйновано під час російського вторгнення, що створило потребу в мільярдах доходів, щоб мати можливість посприяти економічному відновленню країни.

 «Я підтримую цю концепцію. Ми розглядаємо це дуже уважно. Канадці фактично щойно прийняли закон. Це питання, над яким ми працюємо спільно з Міністерством внутрішніх справ але я, звичайно, згодна із концепцією».

Вона сказала, що ця ініціатива «швидше за все» потребуватиме відповідного закону, але не обов’язково.

Вилучені кошти могли бути передані як окремим особам у вигляді репарацій, так і українській державі. Наразі Великобританія може призупинити російські активи відповідно до Закону про економічні злочини на 56 днів і продовжити призупинення ще на 56 днів. У цей період власник активу не може жодним чином отримати вигоду від активу.

У Міністерстві закордонних справ Об’єднаного Королівства нещодавно заявили:

«Програми гуманітарної допомоги та розмінування допоможуть відбудувати села та міста, а в довгостроковій перспективі Британія поділиться економічною та фінансовою експертизою щодо перетворення України на глобальний центр для інвестицій, підприємств та передових технологій».

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page