Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Байкер-захисник віддав життя за Харківщину

Байкер-захисник віддав життя за Харківщину

Юрій Іщев був ветераном АТО з безліччю військових нагород. 

17 червня під час бойових дій на Харківщині загинув валківчанин Юрій Іщев. Йому було лише 38 років. Про це повідомили у Валківській міськраді. 

«Вже на другий день після повномасштабного російського вторгнення Юрій Іщев пішов захищати Україну, оскільки мав бойовий досвід як ветеран АТО. Юрій Іщев народився в місті Полтава, там закінчив і школу. Працював зі своїм батьком у приватному бізнесі. А останні декілька років жив зі своєю дружиною валківчанкою та двома синами у Валках», — розповіли там.

У захисника України Юрія Іщева було безліч військових нагород за доблесть і мужність у боях за Україну.

«Країна втратила ще одного Героя, який мав виховувати синів і жити у вільній країні, кохати, захоплюватись байками та робити Україну кращою. Але не судилось — його життя обірвалось в бою за визволення рідної землі від ворога. Валківщина запам’ятає його яскравим байкером, чоловіком, батьком, мужнім воїном. Без сина лишились батьки, молода дружина стала вдовою, осиротіли двоє хлопчиків», — поінформували у міськраді.

 

Про нас admin

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page