Четверг , 22 Февраль 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / У Красноградській ЦРЛ робитимуть аналіз на COVID-19 методом ІФА

У Красноградській ЦРЛ робитимуть аналіз на COVID-19 методом ІФА

Відповідне обладнання закупили коштом Національної служби здоров’я України у рамках пакету медичних послуг № 31, передбаченого для лікування хворих із коронавірусом, — повідомили в центральній районній лікарні.

Метод імуноферментного аналізу (ІФА) дозволяє виявити хворобу, а також з’ясувати , чи перехворіла людина нею раніше.  ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий перебіг захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. Для проведення дослідження використовується венозна кров, — пояснюють медики. За їхніми словами, це допоможе пришвидшити діагностику корона вірусної інфекції у пацієнтів Красноградської ЦРЛ.

Дослідження методом ІФА насамперед проводитиметься хворим, які лікуються в стаціонарі, особам, які контактували з пацієнтами із COVID-19, та медичним працівникам.

Для виявлення коронавірусу медичний персонал районної лікарні також використовує експрес-тести. Необхідними для роботи матеріалами медики  забезпечені.

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page