Суббота , 30 Сентябрь 2023
На головну / НОВИНИ / На Красноградщині привітають випускників-медалістів

На Красноградщині привітають випускників-медалістів

З відзнакою повний курс загальної середньої освіти в районі в 2019/2020 навчальному році завершили 20 юнаків і дівчат. Двадцятого липня у великій залі Будинку ради із успішним закінченням школи їх вітатимуть перші керівники району, — повідомили у відділі освіти Красноградської райдержадміністрації. Початок урочистостей запланований на 17.00.

— У зв’язку з карантином кількість відвідувачів святкового заходу буде чітко регламетована. Запрошуються лише випускники, їхні батьки, класні керівники та директори навчальних закладів, — розповіла начальник відділу освіти КРДА Антоніна Турова. — Цьогоріч школярі випускних класів були звільнені від складання державної підсумкової атестації. Підсумкові оцінки отримали на підставі поточного оцінювання упродовж року. Відтак 19 учнів ЗЗСО району та одна учениця з Наталинської ОТГ закінчили школу із золотими медалями.

Найбільше медалістів цьогоріч випустить ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка. Тут атестат з відзнакою отримають 10 одинадцятикласників. Чотирьох золотих випускників підготували у навчально-виховному комплексі № 2, двох — у Піщанському НВК, по одному — у  НВК № 3, багатопрофільному ліцеї, гімназії «Гранд» та Наталинському НВК.

Про нас admin

Перевірте також

Читайте в номері газети «Вісті Красноградщини»

15 вересня 2023

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page