Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: у Красноградському районі нових випадків не виявлено

Коронавірус: у Красноградському районі нових випадків не виявлено

На 20 липня в інфекційному відділенні центральної районної лікарні перебувають три пацієнта з коронавірусною інфекцією. Також ще одна жителька Краснограда з позитивним ПЛР-тестом на коронавірус, але без симптомів захворювання, дотримується самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Нагадаємо, про цей випадок стало відомо напередодні. Нововиявлена пацієнтка контактувала з хворою на СOVID-19 родичкою, яка лікується в стаціонарі ЦРЛ. 

Біологічні матеріали від хворих із підозрою на пневмонію передані для проведення досліджень на COVID-19 до обласної вірусологічної лабораторії.

На Харківщині за минулу добу додалося  18 випадків коронавірусу, а у 50 пацієнтів інфекція підозрюється. Відучора хвороба спричинила ще один летальний випадок, тепер їх в області 118. За весь період спостережень в регіоні  COVID-19  діагностували у 3033 жителів, з них 1671 одужали.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page