Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / COVID-19: розслаблятися зарано

COVID-19: розслаблятися зарано

Кількість пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією, госпіталізованих в інфекційне відділення опорної лікарні в місті Краснограді, зросла до двадцяти чотирьох. Зокрема, три особи наразі перебувають у реанімації.

За минулий тиждень зафіксовано двадцять нових випадків COVID-19, пояснила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко.  За цей же період від коронавірусу померли три жителі району у віці 68, 70 та 84-х років. До речі, у людей похилого віку захворювання протікає з ускладненнями.  

Амбулаторно лікуються 27 пацієнтів.

— Розслаблятися зарано, — наголошує головна лікарка. — Пандемія має хвильовий характер. Наприклад, у західних областях України відзначають чергове зростання хворих на COVID-19. А оскільки відбувається міграція населення, у нашому районі за минулий тиждень також зросла кількість захворювань на коронавірус. І на цю ситуацію треба зважати. А значить, необхідно дотримуватися карантинних обмежень, носити засоби індивідуального захисту, регулярно мити руки й обробляти їх антисептиками тощо.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page