Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / 9 березня — день народження Великого Кобзаря

9 березня — день народження Великого Кобзаря

Бюст Тарасу Шевченку в Копенгагені  (Данія), січень 2020. На підписі до пам’ятника німецькою мовою зазначено: «Тарас Шевченко. Український національний поет».

 

Двісті шіть років тому у селі Моринці, що на Черкащині, в селі кріпаків народився хлопчик, якому долею було визначено стати класиком української та світової літератури. Адже Тараса Шевченка знають далеко за межами України. 

Талановита людина — незвичайна у всьому. Окрім поетичного таланту, Тарас Шевченко уславився як прозаїк, художник  і етнограф. Його літературна творчість — своєрідний гімн боротьби українців за свободу та незалежність рідної держави. Думки, відображені у його віршованих творах, актуальні й тепер.

Десятого березня біля погруддя Тараса Шевченка, розташованому на ґанку районної бібліотеки в Краснограді, відбудеться урочиста церемонія покладання квітів.  Долучитися до неї може кожен охочий.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page