Суббота , 2 Март 2024
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / Літо розпочалося на музичній хвилі

Літо розпочалося на музичній хвилі

Протягом червня вихованці Красноградської школи мистецтв брали участь у кількох цікавих конкурсах. І отримали високі оцінки професійного журі! Це результат успішної співпраці юних музикантів і їхніх наставників.

—Нині усі творчі змагання проводяться онлайн, — говорить директорка закладу Наталія Гамаліна. — Але і в такому форматі можна показати і майстерність виконання, і оригінальність, і розуміння інструменту.

Що це справді так, свідчать відзнаки конкурсантів.

Диплом лауреата першого ступеня Міжнародного багатожанрового фестивалю «Україна єдина» мають Аліса та Анастасія Герасименко. Їхня викладачка — Ольга Реутенко.

Порадували й вихованці Аліни Зінченко. Дипломи переможців Всеукраїнського багатожанрового фестивалю «Розправ крила, Україно» отримали Валерія Герасимова та Олександра Ярещенко.

На участь у другому Міжнародному інструментальному конкурсі «Symfonia Krakowska – 2022» подали заявки Катерина Бурлуцька і Артем Королех. А Роман Пелих випробував здібності у міжнародному творчому змаганні, яке проводилося за підтримки Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв. Тож дипломи переможців, отримані учнями, — це і заслуга їхнього педагога Ігоря Терещенка.

 

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page