Среда , 7 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Холодноярівці відбили ще одно село на Харківщині

Холодноярівці відбили ще одно село на Харківщині

Лінія фронту на півдні Харківської області посунулася.

Військові 93-ї бригади «Холодний Яр» звільнили від окупантів село в Ізюмському районі Дібрівне (знаходиться на південь від Ізюму).

«Бригада відтіснила ворога за село Дібрівне і пересунула лінію фронту. Відрізані від постачання, окупанти тікали, кидаючи техніку. Щоправда, перед відходом рясно замінували село протипіхотними та протитанковими мінами», — повідомили в бригаді.  

Від села, зауважують бійці, мало що залишилося: майже усі хати окупанти знищили, багато територій заміновано. У цьому селі стояло кілька рот противника, було багато техніки, кількадесят танків і стільки ж БМП. За словами офіцера 93- ї бригади Олександра, окупанти втратили багато техніки, щось були змушені кинути під час наступу ЗСУ. Так, одна з БМП-3 стане «донором» для української техніки, інша після невеликого обстеження буде бити окупанта.

Треба зазначити, в офіційних повідомленнях Генштабу поки що це село не фігурувало: учора представник ГШ бригадний генерал Олексій Громов говорив про те, що українські війська покращили тактичне положення та просунулися вглиб оборони противника в районах населених пунктів Бражківка, Сулигівка, звільнили село Дмитрівка (північніше Дібрівного), повідомляє видання 2day.kh.ua.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page