Пятница , 27 Январь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / У Харкові та області можна отримати продуктовий набір за допомогою чат-боту

У Харкові та області можна отримати продуктовий набір за допомогою чат-боту

Тепер, щоб отримати допомогу за програмою “Пакет кожному громадянину”, потрібно подати заявку через гуманітарний чат-бот https://t.me/UA_kharkiv_help_bot.

Таку інформацію повідомила Харківська обласна військова адміністрація в Телеграм. Зокрема, йдеться про те, що продуктовий набір раз на 30 днів може отримати кожен українець. Обмежень за віком немає.

🔷Як це працює:
— реєструєтеся у чат-боті, вказуєте номер телефона отримувача допомоги;
— обираєте найближчий пункт видачі;
— чекаєте на смс про те, що ваш пакет готовий, і тільки після цього прямуєте до пункту видачі;
— у пункті називаєте останні 6 цифр коду й гарантовано отримуєте набір без черги.

Щоб отримати допомогу, необхідно пред’явити паспорт (або інший документ, що посвідчує особу).

У пункті видачі ви можете забрати набір для себе і всіх друзів або сусідів. Для цього необхідно їх також попередньо зареєструвати у чат-боті та при отриманні мати оригінали їх документів.

Якщо вам не вдалося самостійно зареєструватися, звертайтеся на гарячу лінію: 0800301415.

‼️ Рекомендуйте знайомим і близьким саме чат-бот. Якщо можете, допоможіть їм з реєстрацію. Гаряча лінія повинна використовуватися тільки тими, у кого справді емає можливості самостійно зареєструватися та немає, кому допомогти. Дуже важливо, щоб лінія була доступна для тих, хто цього потребує.

Також ви можете прийти на пункти видачі й отримати допомогу в порядку “живої черги”. У такому разі підходьте до столу № 1. Без реєстрації, в порядку «живої черги», можна взяти тільки свій набір та ще на трьох друзів, маючи їхні документи.

Для тих, хто не може самостійно пересуватися та не має, кого попросити забрати пакунок за його особистим кодом, передбачено адресну доставку. Але просимо розуміти, що її можливості дуже обмежені і ми не можемо планувати дати доставок волонтерами заздалегідь.

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Тепломережа отримала дизельні електростанції

Питання про те, що буде з обігрівом багатоквартирних будинків і Центральної районної лікарні у випадку …

3 комментария

  1. Здравствуйте ,пожелая женшина, связи с войной осталась без работы

  2. Доброго дня. Вже другу добу моя сім’я не може зареєструватись у вашому чатботі з допомоги,на гарячу лінію дозвонитись теж абсолютно неможливо,інформації про пункти видачі гуманітарної допомоги взагалі ніде немає!!!

  3. У Красноградській громаді відсутня інформація про місце та дні і години видачі гуманітарної допомоги. На дитину 4,5 років допомога не видається: не положено. Дали мамі на 2місяці : пляшку олії по 1кг борошна другого гатунку,цукру,макарони; дві пачки печива до чаю,баночка згущеного молока. ВСЕ. ЦЕ ВІД ПРЕЗЕДЕНТА УКРАЇНИ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page