Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / У районній лікарні встановлять новий рентгенапарат

У районній лікарні встановлять новий рентгенапарат

Дев’ятого жовтня під час сесії районної ради депутати проголосували за виділення майже півтора мільйона гривень для виготовлення проєктно-кошторисної документації та капітального ремонту приміщення, де згодом розміститься діагностичне обладнання.

Планується, що новий рентгенапарат встановлять у старовинній будівлі на території ЦРЛ, яка знаходиться неподалік інфекційного відділення. Нині в ній розміщується аптека. Частину кімнат хочуть переобладнати під рентген.

За словами директорки КНП “Красноградська центральна районна лікарня” Ганни Васенко, згодом рентгенологічне дослідження тут проводитимуть хворим із інфекційними захворюваннями, які потребують певної ізоляції: пневмоніями, обтяженими коронавірусом, туберкульозом тощо. Зручність розташування приміщення до інфекційки стало основним аргументом, який визначив його вибір для розташування діагностичної установки. Нині будівля знаходиться у задовільному стані. Її планують оновити, а на місці прибудови облаштувати новий вхід.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page