Середа , 3 Березень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / У районній лікарні встановлять новий рентгенапарат

У районній лікарні встановлять новий рентгенапарат

Дев’ятого жовтня під час сесії районної ради депутати проголосували за виділення майже півтора мільйона гривень для виготовлення проєктно-кошторисної документації та капітального ремонту приміщення, де згодом розміститься діагностичне обладнання.

Планується, що новий рентгенапарат встановлять у старовинній будівлі на території ЦРЛ, яка знаходиться неподалік інфекційного відділення. Нині в ній розміщується аптека. Частину кімнат хочуть переобладнати під рентген.

За словами директорки КНП “Красноградська центральна районна лікарня” Ганни Васенко, згодом рентгенологічне дослідження тут проводитимуть хворим із інфекційними захворюваннями, які потребують певної ізоляції: пневмоніями, обтяженими коронавірусом, туберкульозом тощо. Зручність розташування приміщення до інфекційки стало основним аргументом, який визначив його вибір для розташування діагностичної установки. Нині будівля знаходиться у задовільному стані. Її планують оновити, а на місці прибудови облаштувати новий вхід.

Про нас admin

Перевірте також

Понад 18 мільйонів гривень — на субсидії

За лютий цього року пільги на житлово-комунальні послуги отримали 3 910 жителів укрупненого Красноградського району, пояснила …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page