Суббота , 2 Март 2024
На головну / НОВИНИ / У прифронтовому місті на Харківщині видають вікна

У прифронтовому місті на Харківщині видають вікна

Лише у приватному секторі Чугуєва від війни постраждали понад 300 будинків. 

Заміна вікон за державною програмою почалася у будинках, які були пошкоджені на початку російської війни. Про це  повідомила Чугуївський міський голова Галина Мінаєва.  

«Попередньо були проведені роботи обмірювальні по вікнам багатоповерхових будинків та приватного сектору, які були пошкоджені найперші. На сьогоднішній день уже ці роботи почалися з монтажу у багатоповерхівках та сьогодні початі роботи з видачі вікон приватному сектору. Це суттєва допомога для мешканців нашої громади. По багатоповерхівкам були проведені роботи з монтажу, але не всім, це тільки лише перша черга, близько чотирьох будинків, але не повністю. Там є дуже багато таких робочих моментів, тому що десь, когось із мешканців не було на момент обмірювальних робіт, десь людей немає на момент монтажу. Багато таких технічних робочих моментів. У цілому робота така проводиться», — пояснила вона.

Мешканці приватного сектору, що отримали вікна, монтуватимуть їх самостійно. Наразі виготовили вікна для 120 таких зареєстрованих будинків, які зазнали руйнувань, із більше ніж трьохсот. 

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page