Суббота , 2 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / У Наталиному провели треніг із питань безпеки життя

У Наталиному провели треніг із питань безпеки життя

Підвищення безпекової складової на території України — наразі актуальна тема.  Тож у рамках  реалізації гуманітарних проєктів у сфері протимінної діяльності, інструкторами громадської організації  «Асоціація саперів України» у Наталинській територіальній громаді проведено інформаційну сесію з навчання щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів — Explosive Ordnance Risk Education (EORE).

Її метою є підвищення безпеки місцевого населення та підготовка внутрішньо переміщених осіб до повернення у свої домівки.

На тренінг, який відбувся сьогодні, 3 серпня, на території Наталинської громади, запросили директорів закладів загальної середньої освіти, відповідальних осіб з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту освітніх закладів, старост громади, а також працівників сільської ради. Отримані знання згодом дозволять їм проводити заняття з безпекових питань, зокрема з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, для відповідної цільової аудиторії: дітей, учнів та місцевих жителів.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page