Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / У Наталиному провели треніг із питань безпеки життя

У Наталиному провели треніг із питань безпеки життя

Підвищення безпекової складової на території України — наразі актуальна тема.  Тож у рамках  реалізації гуманітарних проєктів у сфері протимінної діяльності, інструкторами громадської організації  «Асоціація саперів України» у Наталинській територіальній громаді проведено інформаційну сесію з навчання щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів — Explosive Ordnance Risk Education (EORE).

Її метою є підвищення безпеки місцевого населення та підготовка внутрішньо переміщених осіб до повернення у свої домівки.

На тренінг, який відбувся сьогодні, 3 серпня, на території Наталинської громади, запросили директорів закладів загальної середньої освіти, відповідальних осіб з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту освітніх закладів, старост громади, а також працівників сільської ради. Отримані знання згодом дозволять їм проводити заняття з безпекових питань, зокрема з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, для відповідної цільової аудиторії: дітей, учнів та місцевих жителів.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page