Четверг , 23 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Транспортний парк районного відділу освіти поповнився новим автобусом

Транспортний парк районного відділу освіти поповнився новим автобусом

Ключі від автобусу, призначеного для перевезення школярів, 14 вересня, отримали голова Красноградської райдержадміністрації Олександр Кайдаш та начальник відділу освіти КРДА Антоніна Турова. Урочиста церемонія передачі транспортних засобів керівникам районів та об’єднаних територіальних громад відбулася в Харкові на майдані Свободи, — повідомила пресслужба КРДА.

Як уточнили у відділі освіти райдержадмінстрації,  новий транспорт розрахований на 26 місць для сидіння. Він також обладнаний підйомником та місцями для підвезення учнів із особливими потребами. Передбачається, що він працюватиме на маршруті, яким користуються  вихованці багатопрофільного ліцею. Нагадаємо, цей навчальний заклад є опорним. Його філія розташована в Берестовенці. 

Автобус закуплений на умовах співфінансування: основну частину суми профінансував державний бюджет, 10 % — частка місцевої скарбниці. Таким способом в області придбали вісімнадцять нових шкільних автобусів. Невдовзі закуплять ще два.

Фото: https://kharkivoda.gov.ua/news/105034

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page