Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Тепловики замінили трубопровід на сучасний

Тепловики замінили трубопровід на сучасний

dig

Красноградське підприємство теплових мереж (ПТМ) завершило реконструкцію трубопроводу постачання теплової енергії до дитсадка  № 5, медичного коледжу та об’єктів закладів охорони здоров’я на ділянці вулиці Соборна.

За словами директора підприємства Олександра Сидоренка, виконання робіт профінансувала міська рада, виділивши для цього 600 тисяч гривень. Раніше, коли в мережі траплялися пориви, трубопроводи просто «латали». Тепер зношені труби замінили на сучасні, з використанням нових технологій. Гарантійний термін їх експлуатації — 50 років. Отож, крім надійності та безаварійності, з’явилася можливість знизити рівень теплових втрат.     

Наразі працівники ПТМ вивозять із цього відтинку дороги зайвий ґрунт та впорядковують територію. Після ущільнення ґрунту ділянку зміцнять щебенево-піщаною сумішшю. А ось чи з’явиться там нове асфальтове покриття, залежатиме від фінансового стану підприємства, пояснив керівник.    

 

sdr
sdr

Про нас admin

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page