Понедельник , 26 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Спільне завдання — доставити виплати до людей. Олег Синєгубов

Спільне завдання — доставити виплати до людей. Олег Синєгубов

Кожен громадянин має отримати гарантовані державою соціальні виплати. Гроші повинні «знайти» людину, якій вони передбачені. Попри війну, робимо для цього все можливе, переконаний голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Практичну реалізацію цієї мети обговорили із заступником міністра соцполітики Віталієм Музиченком.  

Основні тези зустрічі:

  • Найперше: відновлюємо обласний виплатний центр та фронт-офіси, зокрема поступово повертаємо кадри. Усі внутрішньо переміщені особи повинні безперешкодно реєструватися, зокрема офлайн для отримання виплат.
  • Мало нарахувати, спільне завдання — доставити виплати до людей. Тому важлива активізація роботи Укрпошти, Ощадбанку та Приватбанку.
  • Нагальне питання — будівництво житла. Працівникам Харківщини треба кудись повертатися. Їхні будинки зруйновані окупантами , а гуртожитки — це тимчасовий прихисток. У нас є проєкти, є відведені земельні ділянки, тому дуже розраховуємо на підтримку Уряду щодо будівництва саме капітального житла.
  • Ми не можемо допустити відтоку кваліфікованих кадрів у ті ж сусідні області. Це стосується й освітян, соцпрацівників, державних службовців та ін. Тому зарплати цим категоріям повинні нараховуватися.
  • Необхідність гуманітарної допомоги для нашої області також нікуди не зникала. Наші ЗСУ звільняють території — і ми відразу направляємо туди гуманітарний конвой. Має пройти адаптивний період, щоб люди стали на ноги і були спроможні запускати економічні процеси.

Харківщина стала своєрідною фортецею, яка вже третій місяць відбиває ворога. Другий фронт — соціально-економічний. Дякую очільниці Міністерства соціальної політики Марині Лазебній за підтримку та конструктивну позицію.    

 

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page