Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / «Смілива гривня»: і найменша пожертва наближає нас до перемоги

«Смілива гривня»: і найменша пожертва наближає нас до перемоги

Національний банк України ініціював проведення благодійної акції «Смілива гривня». Зібрані кошти перерахують на потреби Збройних сил України.

Упродовж трьох місяців — з 01 серпня до 31 жовтня — по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. До речі, сьогодні понад 14 млрд таких монет перебуває в обігу на загальну суму більш ніж 5 мільярдів гривень.

Пункти збору монет відкриті в усіх відділеннях Ощадбанку та ПУМБу. Банки отримують монети від людей та перераховують ці благодійні внески на спецрахунок НБУ на підтримку Збройних сил України.

Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України.

Для поширення акції Нацбанк планує організувати збір монет у закладах дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти; в закладах професійної, фахової передвищої та вищої освіти; в бібліотеках, громадських приймальнях, магазинах, відділеннях пошти тощо.

Отож долучаймося до підтримки наших відважних захисників!

Посилання на сайт акції.

Теги: смілива гривня нбу збір коштів всу

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page