Среда , 7 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Російська армія перетягує свої підрозділи подалі від кордону з Харківщиною

Російська армія перетягує свої підрозділи подалі від кордону з Харківщиною

Окупанти бояться ударів високоточної зброї ЗСУ не тільки по своїх позиціях на тимчасово окупованих територіях України, але й безпосередньо на території РФ. Про це повідомило видання Defense Express.

«Як стало відомо Defense Express з декількох незалежних власних джерел, російське командування вирішило дещо посунути «назад» польовий табір двох підрозділів 6-ї армії західного військового округу, який дислокується у Бєлгородській області», — розповіли там.

За даними видання, окупанти перемістили свій табір з селища Комсомольский, що орієнтовно розташоване у 22-23 кілометрах від кордону з Україною, до селища Хохлово (50-51 кілометрів від України).

Фактично, ворог таким чином хоче розташувати свої війська якомога далі від високоточної української зброї. Разом з тим, щоб цей табір опинився поза зоною ракетних систем Himars, РФ має «відсунути» його ще щонайменше на 30-40 кілометрів», — поінформувало Defense Express.

 

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page