Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Робочий тиждень для комунальників розпочався з прибирання

Робочий тиждень для комунальників розпочався з прибирання

Працівники Красноградського комбінату комунальних підприємств (ККП) із самісінького ранку за роботою. Новий тиждень для них почався із традиційного прибирання.

      Наразі триває покіс трави у парках і скверах міста, пояснює директор ККП Сергій Ткаченко. Після впорядкування паркових зон комунальники наведуть лад біля братських могил, на мікрорайоні 3 та на дитячих майданчиках.

      Далі візьмуться за ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ. На жаль, купи непотребу можна побачити майже на кожному кварталі. І утворили їх самі ж мешканці Краснограда. Отож керівник підприємства вчергове закликає людей викидати сміття у призначених для цього місцях. Принагідно він нагадав, що для вивезення значного обсягу твердих побутових відходів у ККП можна замовити трактор. Година роботи транспортного засобу обійдеться близько 700 гривень. Для одного домоволодіння, можливо, і дорого. Але містяни можуть об’єднатися із сусідами. Тоді послуга стане доступною для всіх.  

— Давайте разом зробимо наше місто чистим і затишним, — закликав Сергій Ткаченко.

  

Про нас admin

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page