Вторник , 21 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Поліцейські Наталинської громади отримали новий автомобіль

Поліцейські Наталинської громади отримали новий автомобіль

Тепер правоохоронцям буде легше обслуговувати населені пункти, реагувати на звернення жителів, проводити роботу щодо попередження злочинів.

Свого часу однією з перших на Харківщині у Наталиному впровадили проєкт «Поліцейський офіцер громади». Ця ініціатива майже відразу довела свою спроможність.

Спочатку за правопорядок у громаді відповідав Анатолій Щабелько, котрий  пройшов навчання, виграв конкурс.

Але населених пунктів на території чимало, тож упоратися з усіма проблемами одному поліцейському надзвичайно складно. Незабаром в Анатолія Щабелька з’явився молодший колега. Олексій Загваздін після всіх випробувань наприкінці минулого року приступив до виконання своїх обов’язків. Саме він у січні отримав автівку Chery TIGGO 4. Національна поліція України забезпечила службовим транспортом офіцерів Пісочинської, Солоницівської, Старовірівської  і Наталинської громад. За умовами проєкту кошти на це виділялися з місцевих бюджетів. У такий спосіб посадовці та депутати Наталинської сільради поліпшили умови праці поліціянтів, які працюють на території їхніх населених пунктів.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page