Вторник , 30 Май 2023
На головну / НОВИНИ / На Харківщині загинув досвідчений сапер із позивним «Шерлок»

На Харківщині загинув досвідчений сапер із позивним «Шерлок»

Максим Запічний підірвався на замаскованому вибуховому пристрої. Він захищав Україну з 2014 року.
Тридцятого вересня поблизу села Тернова на півночі Харківської області загинув військовий із Полтави Максим Запічний. Він підірвався на замаскованому вибуховому пристрої. Молодший сержант жив у Полтаві. Дата і місце прощання з ним поки невідомі.

Зазначимо, Максим Запічний був за освітою інженером-будівельником. У 2014 році підписав контракт зі Збройними силами України, служив сапером. З 2014 року захищав від загарбників схід України, брав участь у боях за Донецький аеропорт, де отримав поранення.

Після цього Максим Запічний продовжив служити. Він виконував бойові завдання в Авдіївці, Мар’їнці та інших містах на Донбасі до кінця літа 2015 року. Потім працював інженером. Під час повномасштабного вторгнення знову пішов на фронт. 6 вересня 2022 року був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Про загибель Максима Запічного також повідомляють його знайомі, волонтери та побратими.

«Загинув Шерлок — Максим Запічний, наш мегадосвідчений сапер, якій на війні ще з 2014 року, пройшов ДАП та безліч інших стрьомних локацій. Нещодавно нагороджений орденом «За мужність». Неймовірно позитивний хлопець, з голлівудською посмішкою при будь-якому розкладі… здавалось, що він безсмертний. Лише здавалось. Дуже сумно», — написав побратим «Шерлока» Андрій Юдін.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page