Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Навчальний рік у школах Харківської області завершиться 10 червня

Навчальний рік у школах Харківської області завершиться 10 червня

Як повідомили у Департаменті науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації (ХОВА), для випускників, які через бойові дії не зможуть отримати атестат, передбачено спеціальну процедуру.

За стандартною процедурою випускникам вручать атестати про закінчення загальної середньої освіти в тих закладах, де вони зараз навчаються.

“Випускники шкіл Харківської області отримають атестати до 10 червня. Для тих випускників, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або з якими відсутній зв’язок чи в інших критичних обставинах, термін отримання атестату подовжено до грудня 2022 року”, — зазначили в Департаменті.

Нагадаємо, в цьому році по всій території України скасовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання. За даними Департаменту науки і освіти ХОВА, проведення Мультидисциплинарного іспиту в Харківській області наразі в стадії обговорення — є ймовірність, що його скасують для харківських випускників. Остаточно про це буде повідомлено пізніше.

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page