Среда , 22 Май 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / Красноградщина і COVID-19: статистика на 5 жовтня

Красноградщина і COVID-19: статистика на 5 жовтня

Як повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко, на понеділок, п’яте жовтня, на стаціонарному лікуванні з діагнозом «коронавірусна інфекція» перебувають 34 пацієнти (23 — жителі Красноградського, решта — інших районів), зокрема 4 — у реанімації на кисневих концентраторах. Наразі використовувати апарат ШВЛ потреби немає.

За минулий тиждень від COVID-19 померли дві людини: 65-річний чоловік і 74-річна жінка.

За словами т. в. о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» Руслани Равлюк, на 05 жовтня 38 хворих COVID-19 знаходяться на амбулаторному лікуванні. До того ж минулої суботи додалося сім позитивних результатів тестів.

Отже, знову нагадуємо про елементарні заходи безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції й носіть маски в громадських місцях, ретельно мийте руки з милом і користуйтеся антисептиками. Не займайтеся самолікуванням! Якщо захворіли, відчуваєте загальну слабкість, задуху, кашель, температуру, терміново звертайтеся до сімейного лікаря. Бережіть себе і своїх рідних!     

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page