Суббота , 2 Март 2024
На головну / НОВИНИ / Збройні сили навколо Харкова впевнено тримають оборону

Збройні сили навколо Харкова впевнено тримають оборону

Необхідності в евакуації з міста Харкова наразі немає. Українська армія утримує позиції, загрози штурму немає. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«З приводу евакуації, наразі такої необхідності немає, оскільки ми пов’язуємо таку евакуацію з прямим штурмом міста Харкова. Наразі таких пересторог немає, наші Збройні сили України свої позиції тримають на півночі, північно-східному напрямку. Знаходяться під постійним вогнем, під постійними спробами ворога прорвати. На Півночі така спроба нещодавно була, однак ворог успіху не мав, відійшов на раніше зайняті позиції», — сказав Снєгубов.

Однак окупанти продовжують обстрілювати Харківську область з території Росії. Під обстріли попадають Чугуївський, Золочівський та Харківський райони, тому перебувати на вулицях досі небезпечно.

«Звичайно, що на вулицях знаходитися небезпечно, оскільки ворог застосовує удари з реактивних систем залпового вогню, дистанція 40 кілометрів. Нагадаю: місто Харків розташоване так, що до безпосередньо до кордону з РФ у нас близько 40 кілометрів. Тому ворог навіть може бити безпосередньо з території Російської Федерації», — пояснив Синєгубов.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page