Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / За тиждень через обстріли у Харкові зруйновано п’ять освітніх закладів

За тиждень через обстріли у Харкові зруйновано п’ять освітніх закладів

За час війни у Харківській області зруйновано понад 2500 житлових будинків — приватних, багатоповерхівок, адмінбудівель.

За тиждень у Харкові зруйновано внаслідок обстрілів п’ять освітніх закладів. З початку війни російські окупанти зруйнували понад 200 шкіл у Харківській області. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у Національному телемарафоні.

«Якщо ми говоримо про житловий фонд, то це більше 2500 житлових будинків зруйновано по всій області. І це не лише одноповерхові приватні будинки, це — багатоповерхівки, багатопід’їздні, багатоквартирні житлові будинки, це критична інфраструктура, яку ми намагаємося відновити 24 години на сім фактично. Це адміністративні будівлі. Це будівлі органів державної влади, закладів культури, освіти. У нас за останній тиждень лише у місті Харкові зруйновано п’ять освітніх закладів (п’ять шкіл). І якщо порахувати з 24-го, то це більше 200 шкіл у нас зруйновано по всій безпосередньо області», — сказав Олег Синєгубов.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page