Суббота , 2 Март 2024
На головну / НОВИНИ / Завтра завершується другий етап підтвердження участі у додатковій сесії НМТ

Завтра завершується другий етап підтвердження участі у додатковій сесії НМТ

Всього заплановано три сесії тестування.

Випускники, які планують складати національний мудьтипредметний тест (НМТ), мають пам’ятати, що 10 серпня завершується другий етап підтвердження участі в додатковій сесії тестування. Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Зазначається, що станом на 9 серпня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили 24 456 учасників.

В Україні бажання проходити національний мультипредметне тестування у тимчасових екзаменаційних центрах підтвердили 21 045 осіб, а в інших країнах – 3411 осіб.

В УЦОЯО зауважили, що опція подати заявку для участі в додатковій сесії для учасників основної сесії, які не змогли взяти участь у НМТ, доступна у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

 «З урахуванням населеного пункту, вибраного під час цього етапу підтвердження участі в НМТ, буде здійснено розподілення учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники тестування з 12 серпня 2022 року матимуть можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде вказана дата, час і місце проходження ними НМТ в межах додаткової сесії оцінювання.

 

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page