Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Житло до Нового року

Житло до Нового року

Дві родини-переселенців, які мешкають на території Наталинської громади, отримали такий подарунок напередодні свята. Ключі від помешкань сім’ям Розінкових та Шляхтич 29 грудня вручила Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк.

Придбання цих осель стало можливим завдяки участі Наталинської громади у проєкті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Наталинська сільська рада подала заявку до відомства щодо придбання соціального житла  для двох сімей з числа внутрішньо переміщених осіб і отримала необхідну підтримку. Частка фінансування з державного бюджету для закупівлі тимчасового житла склала 70 %, решту —  30% від загальної суми додали з сільської скарбниці. Донедавна сім’ї мешкали в будинках, які винаймали.

Тепер родина Розінкових із двома дітьми оселиться в трикімнатній квартирі в селі Наталиному. Сім’я Шляхтич житиме у будинку в селі Лукашівка. Пані Тетяна та її чоловік Володимир виховують чотирьох дітей. Обидва помешкання мають всі необхідні зручності та повністю готові до переїзду.

Як повідомили у відділі соціального захисту населення Наталинської сільської ради, наразі в громаді ще дві сім’ї переселенців із дітьми  потребують квартир. Тож у сільраді знову планують подавати заявку до профільного міністерства для участі в  подібному проєкті.

Фото з архіву Наталинської громади

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page