Среда , 7 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Жителя Петрівки врятувала… геолокація

Жителя Петрівки врятувала… геолокація

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф запрацювала нова система визначення місцезнаходження людини по телефону. Для цього необхідно мати смартфон з операційною системою Android або Apple iOS та підключенням до інтернету.

Ситуації, коли потрібно швидко і точно визначити місцезнаходження людини, трапляються постійно. Саме для цього і була розроблена програма. Процес визначення місцезнаходження людини має назву — геолокація. Визначення місцезнаходження можливе лише за згодою людини, яка звернулась в центр екстреної медичної допомоги.

Життя 45-літнього жителя села Петрівка Красноградського району було врятовано саме завдяки визначенню місцезнаходження. 26 червня о 13.00 до ЕМД надійшов виклик від чоловіка (отруєння лікарскими засобами), який не міг пояснити свого місцезнаходження. З його дозволу було встановлено геолокацію. Бригада швидко відреагувала на виклик та провела всі необхідні методи інтенсивної терапії.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page