Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Дорожники ремонтують трасу через Красноград

Дорожники ремонтують трасу через Красноград

dav

Місцеві шляховики здійснюють ямковий ремонт доріг струменевим методом.

Сьогодні робітники філії «Красноградське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» працювали на вулиці Полтавській. Саме нею пролягає дорога державного значення. Отож рух тут завжди жвавий. Та й після зими асфальтне полотно вже потребувало ремонту, як і більшість доріг у місті.

Вибоїни латають за допомогою спеціальної установки. Це дозволяє виконати кілька операцій з ремонту дорожнього полотна однією машиною. Спочатку яму очищають від пилу. Потім її під тиском заповнюють щебенем та бітумом. Роботи виконують швидко, без підготовчих операцій. При цьому автомобільний рух не перекривають. До того ж транспортні засоби одразу після виконання ремонтних робіт можуть рухатися цією ділянкою далі.

— Така технологія досить ощадна, що в умовах воєнного часу важливо, — пояснив керівник філії Олександр Боровський. — Її використання особливо ефективне для невеликих ям. А необхідний ремонтний матеріал отримуємо з Харкова.

dav

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page