Понедельник , 26 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Донати для благородної справи

Донати для благородної справи

Хлопчики і дівчатка, які відвідують бібліотеку для дітей, сьогодні проводили патріотичну акцію — збирали пожертву на придбання тактичних рукавичок для військових розвідників. Натомість вручали містянам символічні подаруночки, виготовлені власноруч: жовто-блакитні сердечка, ангелочки у вигляді мініатюрних ляльок-мотанок та інші сувеніри.

— У дітей нині чимало вільного часу, — каже бібліотекарка Вікторія Коптєва. — Тож ми часто збираємося у хобі-зоні. Займаємося цікавими й корисними справами, допомагаємо дорослим із «Волонтерської ліги». Окрім місцевих, у нас є й діти — вимушені переселенці. Незважаючи на юний вік, вони вже багато пережили й побачили… Розповідають історії, які не можна слухати без сліз…

Тож їхнє бажання допомогти військовим зрозуміле. Успіхи на фронті — це їхній шанс швидше повернутися додому.

— Мрієш про це? — запитую одного з хлопчиків.

— Звичайно. Ми не так давно переїхали до Краснограда, але вже сумую за рідною оселею, друзями, нашими неповторними краєвидами, — каже Міша з Вовчанська.

Юні благодійники заходили в установи й організації, розповідали про свою ініціативу перехожим — і поступово їхня скарбничка наповнювалася пожертвами.

Завітали вони й до міського голови Світлани Кривенко. Очільниця Краснограда також обрали патріотичні обереги і зробила внесок для здійснення благородної мети своїх гостей.

— Хіба можна перемогти народ, де навіть діти роблять усе для того, щоб наблизити мир? А він нам конче потрібний. Маємо дочекатися наших захисників, аби разом відбудовувати країну і реалізовувати плани, які через військові дії були змушені поставити на паузу, — говорить посадовиця. — Дуже хочеться, щоб і мрії цих дітей якнайшвидше збулися. Вони надто рано подорослішали. Мали б ще весело проводити канікули, відпочивати біля рік і морів, ганяти м’ячі… Але сьогодення змусило їх забути про безтурботне дитинство.

Неважливо, скільки тобі років, які в тебе статки і чи торкнулася війна чорним крилом саме твоєї долі. Коли країна в біді, не можна залишатися байдужим.

Діти розуміють і відчувають це нарівні з дорослими.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page