Пятница , 2 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Довге «бабине літо» та перші морози: якою буде осінь в Україні

Довге «бабине літо» та перші морози: якою буде осінь в Україні

Чого чекати від осені 2022 року?

В Україні початок осені обіцяє бути відносно теплим, а в жовтні до країни може навіть прийти бабине літо. Однак у листопаді українці побачать перші «мінуси».

Як розповіла кліматолог Світлана Бойченко у коментарі одному з українських інтернет-видань, початок вересня в Україні може бути по-справжньому літнім, із середньою температурою на рівні +26…+27 градусів.

Однак з другої половини температура повітря почне знижуватися, а небо затягне дощовими хмарами.

Дощовим буде і жовтень, хоча у першій його половині варто чекати «бабине літо», яке може затягтися на пару тижнів. При цьому вдень можна буде побачити до +18 градусів.

Закінчення жовтня принесе похолодання до +7 градусів, хоча воно буде нерівномірним. Так на Заході та Півночі буде холодніше, а на Півдні — тепліше.

Листопад буде холодним і вологим, а до середини місяця можна буде побачити й перший сніг. Однак через те, що плюсова температура зберігатиметься в більшості областей, то він надовго не затримається. Перші «мінуси» ж можна буде побачити наприкінці листопада.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page