Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Для добудови спортзалу в Красноградському ліцеї № 3 не вистачає майже чотири мільйони гривень

Для добудови спортзалу в Красноградському ліцеї № 3 не вистачає майже чотири мільйони гривень

Об’єкт будівництва завершений на 90 відсотків. Для виконання решти робіт потрібно 3 мільйони 900 тисяч гривень, — поінформували у відділі освіти Красноградської міської ради. Термін дії договору на спорудження спортивної зали спливає 31 грудня 2021 року. Отже, часу лишається обмаль. Важливо встигнути підключити до споруди опалення та пустити тепло. Інакше її доведеться ремонтувати ще до введення в експлуатацію. Холод і сирість можуть зіпсувати оздоблення внутрішніх приміщень,  — непокояться освітяни.

Керівництво громади обізнане з проблемою. Питання фінансування добудови спортзалу в ліцеї № 3 обговорювалося під час XXI позачергової сесії міськради, 08 вересня.

Ресурси міської скарбниці наразі обмежені. Тож шукатимуть можливість для залучення додаткових джерел фінансової підтримки для закічення проєкту.

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page