П’ятниця , 28 Січень 2022
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / Вихованка школи мистецтв виборола нагороду Всеукраїського конкурсу

Вихованка школи мистецтв виборола нагороду Всеукраїського конкурсу

Піаністка Олександра Ярещенко стала лауреаткою І ступеня багатожанрового фестивалю-конкурсу «Ми козацького роду діти-2021» у номінації «Інструментальна музика». Він проходив у жовтні в місті Нова Каховка. Але підсумки стали відомі лише  нещодавно.

— Ми з Сашею  вже не вперше брали участь в таких творчих змаганнях, — розповіла педагогиня дівчини у школі мистецтв Аліна Зінченко. — Тематика цього випробування стосувалася національних традицій, відзначення 30-річчя Незалежності України. Через пандемію коронавірусу він проводився дистанційно. У нас саме був відеозапис виступу Саші зі свята, яке організовували в публічній бібліотеці до цієї ювілейної дати. Вона виконувала «Мелодію» відомого українського композитора Мирослава Скорика. Журі гідно оцінило цей виступ.

Нині Олександра Ярещенко — учениця сьомого року навчання, клас «фортепіано». З Аліною Зінченко вони разом від самого початку. Навчальний процес у закладі триває. Вихованці музичного відділення вже склали технічний залік, тепер готуються до іспитів, якими зазвичай завершується семестр.

Про нас admin

Перевірте також

Читайте в номері “Вістей Красноградщини” за 27 січня

27 Sichen 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page