Среда , 7 Июнь 2023
На головну / Uncategorized / Вдячні захисникам і захисницям

Вдячні захисникам і захисницям

Наталинський ліцей Наталинської сільської ради провів акцію «Разом до Перемоги». Її учасниками стали учні та педагоги закладу освіти. Долучилися й батьки вихованців.

Протягом минулого тижня школярі готували оригінальні звернення до військових та записували відео з вітаннями захисникам. Старшокласники взяли участь у фоточеленджі, а 4-А клас підтримав акцію Міносвіти зі створення найбільшої вербальної листівки. Відбулася й година спілкування в режимі онлайн. Усі ці заходи присвячувалися Дню захисників і захисниць України.

У рамках акції «Разом до Перемоги» було зібрано чимало смаколиків військовим. Разом із листівками представники колективу передали солодощі безпосередньо тим, хто боронить країну від ворога.

Також протягом чотирьох днів у ліцеї тривав фотоквест «Впіймай мить» для учнів 8-11 класів. Дівчатка і хлопчики отримували завдання, шукали відповіді й надсилали їх до оргкомітету. Питання були найрізноманітніші: «Яку тварину козаки називали братом, другом? Зроби її фото», «Хто з відомих гетьманів зображений на 10-гривневій банкноті?», «Знайди портрет і зроби фото автора першої у світі Конституції. Хто це?», та багато інших.

Найкраще впоралися з завданням учні 9-Б класу. Друге місце — у 8-А та 8-Б класів. Третє —  у команд 9-А, 10 та 11 класів.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

На Харківщині горіла школа та Будинок культури

Минулої доби російські окупанти наносили удари по Чугуївському, Харківському та Куп’янському районах області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page