Четверг , 23 Май 2024
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / Фотоконкурс «Територія пригод-2020»: хто переможці

Фотоконкурс «Територія пригод-2020»: хто переможці

Мандрувати світом — це цікаво. Нотувати враження  на фотоапарат —  мистецтво. Мало побачити оригінальний фотосюжет, необхідно його «спіймати». Аби інші, коли дивилися на цей кадр, відчували емоції та ефект власної присутності.

Щороку районний Центр дитячої та юнацької творчості (РЦДЮТ) запрошує місцевих школярів взяти участь в регіональному етапі обласного  конкурсу  світлин на тему мандрів. Цьогоріч на розгляд журі надійшло 108 тематичних фотографій. З них вибрали декілька кращих.

У номінації «Походи  та змагання» перше місце посіла вихованка багатопрофільного ліцею Дар’я Березовська. Дівчина підготувала серію фоторобіт під назвою «Подолання перешкод».

У категорії «Подорожі світом» з серією світлин «Нідерланди» перемогла учениця Зорянського ЗЗСО І-ІІ ст. Дар’я Ярмолюк.

Фотографія «Хвостата подружка» авторства Ангеліни Бурлаєнко, представниці районного Центру позашкільної освіти, виборола першість у номінації «Туризм в обличчях (портрет)».

У «Мандрівки Батьківщиною» перемогу розділили: учениця Добренського НВК Катерина Личман за фото «Поїздка одного дня» та учень ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка Нікіта Агре з роботою «Підкорення Говерли».

З повним переліком призерів конкурсу можна ознайомитися на сторінці РЦДЮТ у фейсбук.

Фото: Красноградський РЦДЮТ

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page