Среда , 24 Июль 2024
На головну / НОВИНИ / У Наталинській ОТГ відкрили два дитячих майданчики

У Наталинській ОТГ відкрили два дитячих майданчики

Ігрові зони з’явилися у центрі Попівки та на вулиці Лісній цього ж села. Це результат спільної праці місцевої влади та громади.  

— До цього часу в населеному пункті не було жодного майданчика, а діточок дошкільного віку підростає понад шістдесят, — говорить бабуся півторарічного Данііла Тетяна Ульяненко. — Тож сьогодні в нашому селі свято. Дітвора залюбки проводитиме тут дозвілля.

До облаштування території майданчиків, ігрових споруд активно долучилися батьки. Навіть лави для сидіння виготовили самотужки, пофарбували і встановили ще до відкриття.

На урочистості з нагоди цієї приємної події зібралися діти, батьки та бабусі з дідусями. Розділили радість попівців і  сільський голова Наталинської об’єднаної територіальної громади Віолета Боровська, заступник голови райдержадміністрації Ірина Смородінова,   в. о. старости села Попівка Михайло Зінченко. Вони пригостили малечу морозивом.

Музичними номерами односельців потішив дитячий вокальний ансамбль «Дивограй».

— Добре, що жителі села виявляють ініціативу, — зазначає Віолета Боровська. — Поєднавши зусилля, можна багато корисного зробити для громади.

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Ще один рейс із Краснограда до Харкова

Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page