Среда , 24 Июль 2024
На головну / НОВИНИ / У Наталиному вшанували письменника-земляка Івана Сенченка

У Наталиному вшанували письменника-земляка Івана Сенченка

Фото Наталинський НВК

Дванадцятого лютого відомому літератору виповнилося б 119 років. До цієї дати у Наталинському навчально-виховному комплексі відбулася низка заходів, присвячених його пам’яті.

В одній із класних кімнат організували імпровізовану літературну вітальню. Учні одинадцятого класу разом із педагогами підготували цікаву розповідь про життя і творчість письменника. Школярі читали уривки із його творів, зокрема й із так званого червоноградського циклу. У них автор змалював яскраві образи, розповів про побут, традиції, звички тодішніх жителів малої батьківщини.

— Іван Юхимович Сенченко не тільки народився в Наталиному, а й певний час вчителював у рідній школі, — розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Наталинського НВК Єлізавета Конарєва. — Тож недарма на другому поверсі приміщення навчального закладу облаштовано пам’ятний куточок. Тут всі охочі можуть  ознайомитися з інформацією про відому особистість, переглянути фотографії та перегорнути сторінки його книг. Ми також підтримуємо постійний зв’язок із онукою літератора Ольгою Компан, яка живе в Києві. Іван Сенченко — історична постать для краян. Його іменем тепер названа одна з вулиць села. Важливо, щоб і наступні покоління зберігали пам’ять про нього.

Про нас admin

Перевірте також

Ще один рейс із Краснограда до Харкова

Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page