Вторник , 21 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Учасники ЗНО можуть змінити місце складання тестування

Учасники ЗНО можуть змінити місце складання тестування

Відповідні зміни можна внести в реєстраційні документи з 6 по 18 травня. Скористатися такою можливістю пропонують учням шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину знаходяться вдома на відстані понад 150 кілометрів від місця навчання або територіально в іншій від нього області. Відтак їм пропонують скласти тести в найближчому до них пункті зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки України.

Аби змінити місце проходження тестування, його майбутні учасники повинні звернутися до керівника закладу освіти та повідомити своє місцезнаходження на час сесії ЗНО. Потому керівники внесуть відповідні зміни до реєстраційних даних.

Ознайомитися з процедурою можна в особистому «Кабінеті керівника закладу освіти» та на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page