Суббота , 15 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / Три пацієнти Красноградської ЦРЛ очікують висновків обласного лабораторного центру на Сovid-19

Три пацієнти Красноградської ЦРЛ очікують висновків обласного лабораторного центру на Сovid-19

Наразі ці хворі з пневмонією лікуються в інфекційному відділенні районної лікарні. Вік пацієнтів від 19 до 50 років. Попередньо кожному провели експрес-діагностику на коронавірус. Для підтвердження чи спростування діагнозу аналізи відправили до Харківського лабораторного центру. Там проведуть дослідження полімеразно ланцюгової реакції (ПЛР). Станом на 11.30 шістнадцятого квітня висновків лабораторії немає, — повідомила кореспондетці видання в.о. директора КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Віра Горбович.

За словами лікарки,  місцеві медики вже  використали близько десяти експрес-тестів на Covid-19. У інфекційному віддленні ЦРЛ нині 14 пацієнтів із різними патологіями.

 

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Один коментар

  1. Доброго дня. Містом ширяться чутки про молоду людину, які вже провели дослідження та підтвердили захворювання на короновірус. Спростуйте або підтвердіть це. Якщо це правда, то чи визначене коло спілкування молодика?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page