Среда , 22 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Сплачуєте за доставку газу, зазначайте особовий рахунок

Сплачуєте за доставку газу, зазначайте особовий рахунок

Протягом січня-лютого близько 10 % платежів за послуги з розподілу блакитного палива надійшли без обов’язкової інформації про платника. До визначення власника оплачених коштів, вони залишатимуться не ідентифікованими і не зарахованими на особовий рахунок споживача, — попереджають у АТ «Харківгаз і закликають клієнтів під час оплати обов’язково зазначати відповідні реквізити і адресу.

Також необхідно зберігати квитанції про оплату. Це дозволить швидко та коректно зарахувати кошти, сплачені за доставку газу.

Якщо клієнт компанії протягом двох тижнів після сплати за послугу не бачить зарахованих на його рахунок оплачених коштів, вірогідно, вони надійшли з банківської установи або платіжного сервісу без потрібних даних.  Відтак споживачеві необхідно надати підтвердження банківської операції: скан-копію квитанції про оплату та повну інформацію про власника коштів.

Пред’явити скан-копію платіжки можна:

— в контакт-центр АТ «Харківгаз» , на електронну адресу contact@kh.104.ua ,з зазначенням особового рахунку та адреси;

— в центри обслуговування клієнтів АТ «Харківгаз», за місцем проживання, з заявою про зарахування коштів.

У компанії нагадують, що відповідно до Постанови НКРЕКП від 07.10.2019р., оплачувати за послуги з доставки (розподілу) газу необхідно до 20 числа місяця, в якому надаються послуги. Тобто, період оплати за лютий вже минув. Заплатити за березень необхідно до 20 березня і так далі.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page