Середа , 18 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Сплачуєте за доставку газу, зазначайте особовий рахунок

Сплачуєте за доставку газу, зазначайте особовий рахунок

Протягом січня-лютого близько 10 % платежів за послуги з розподілу блакитного палива надійшли без обов’язкової інформації про платника. До визначення власника оплачених коштів, вони залишатимуться не ідентифікованими і не зарахованими на особовий рахунок споживача, — попереджають у АТ «Харківгаз і закликають клієнтів під час оплати обов’язково зазначати відповідні реквізити і адресу.

Також необхідно зберігати квитанції про оплату. Це дозволить швидко та коректно зарахувати кошти, сплачені за доставку газу.

Якщо клієнт компанії протягом двох тижнів після сплати за послугу не бачить зарахованих на його рахунок оплачених коштів, вірогідно, вони надійшли з банківської установи або платіжного сервісу без потрібних даних.  Відтак споживачеві необхідно надати підтвердження банківської операції: скан-копію квитанції про оплату та повну інформацію про власника коштів.

Пред’явити скан-копію платіжки можна:

— в контакт-центр АТ «Харківгаз» , на електронну адресу contact@kh.104.ua ,з зазначенням особового рахунку та адреси;

— в центри обслуговування клієнтів АТ «Харківгаз», за місцем проживання, з заявою про зарахування коштів.

У компанії нагадують, що відповідно до Постанови НКРЕКП від 07.10.2019р., оплачувати за послуги з доставки (розподілу) газу необхідно до 20 числа місяця, в якому надаються послуги. Тобто, період оплати за лютий вже минув. Заплатити за березень необхідно до 20 березня і так далі.

Про нас admin

Перевірте також

На Харківщині очистили 138 км доріг від наслідків російського вторгнення

Щодня на автошляхах області працює від 25 до 30 бригад. Фахівці Служби автомобільних доріг у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page