Неділя , 24 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / Районна філія державної служби зайнятості співпрацює з Наталинською ОТГ

Районна філія державної служби зайнятості співпрацює з Наталинською ОТГ

Фото Красноградської районної філії державної служби зайнятості

Одинадцятого лютого фахівці філії провели виїзний семінар у селі Попівка, яке входить до складу об’єднаної територіальної громади. Під час спілкування з жителями вони презентували послуги з професійного навчання громадян.

— За сприянням служби зайнятості безробітні можуть пройти професійну підготовку та перепідготовку за робітничими професіями, актуальними на ринку праці, — звернулася до учасників зібрання спеціаліст районної філії державної установи Дарина Литовченко.  — Вона проводиться за  груповою, індивідуальною чи дуальною формами навчання. Крім того, ви маєте можливість підвищити кваліфікацію як робітник чи фахівець, у тому числі, стажуватися безпосередньо на виробництві, аби опанувати нову компетенцію, та закінчити курси цільового призначення.

Також присутніх поінформували щодо здобуття освіти за умов видачі ваучера. Громадяни цікавилися переліком спеціальностей, напрямів підготовки і підвищення кваліфікації, а також навчальними закладами, де можна опанувати нову професію після 45 років. Фахівці служби зайнятості проконсультували запитувачів, як діяти, аби прискорити працевлаштування.

Про нас admin

Перевірте також

Скидатимуть вакцину з літака

З першого листопада цього року на Харківщині вакцинуватимуть диких тварин від сказу. Зокрема, з літака …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page