Суббота , 18 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Пробне ЗНО-2020: точні дати відомі

Пробне ЗНО-2020: точні дати відомі

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури  відбудеться 15 червня, з інших навчальних предметів — 17 червня 2020 року. Це затверджено наказом Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

З першого червня в особистих кабінетах учасників пробного тестування на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти з’являться  оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів ЗНО.

Визначити результати тренувальних тестів можна буде  за допомогою спеціального онлайн-сервісу , який так і називається «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Для цього  кожному учаснику потрібно буде внести до нього свої відповіді у такий період:

  • 15 – 17 червня (українська мова і література);
  • 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови і літератури оприлюднять до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

В УЦОЯО нагадуть, що вхід  учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Також рекомендується взяти з собою  дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page