Вторник , 21 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Озимина на ланах Красноградщини зраділа недавньому дощу

Озимина на ланах Красноградщини зраділа недавньому дощу

Довгоочікувані опади створили сприятливі умови для розвитку озимої пшениці та ранньої групи ярових культур, — вважає провідний науковий співробітник  ДП ДГ ”Красноградське” Сергій Грузінов.

На фоні швидкого відновлення весняної вегетації несприятлива погода заважала нормальному росту рослин. Насамперед це було обумовлене недостатньою кількістю вологи, — пояснив фахівець. — Так, у березні кількість опадів склала лише 92 % від середньої норми, характерної для цього періоду. Перша декада квітня відзначилася бездощів’ям, у другій декаді місяця їх випало лише 7,7 міліметрів. Однак дощ 26 квітня дещо виправив ситуацію. Хоча він був невеликий, але рясний — 10 мм і, головне, своєчасний.

Наразі у господарствах району триває посів кукурудзи. Тож останній дощ сприятиме появі дружніх сходів цієї зернової культури, а також соняшнику.

Сергій Грузінов зауважив, що запаси вологи в грунті обмежені. Майбутній урожай залежатиме не тільки від погодних умов, а й комплексу заходів по догляду за посівами.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page