Понеділок , 25 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / На ланах району триває збирання пізніх культур

На ланах району триває збирання пізніх культур

Станом на друге вересня соняшник зібрали на 20 % наявних площ, сою – на більшій частині, гречку на відсотках, – інформує управління агропромислового розвитку Красноградської райдержадміністрації.

Зокрема, соняшник збирають у  ПАОП «Промінь», ТОВ «Надія», ТОВ «Ранок», ТОВ «АФ «Піщанська» і ПАОП «Зоря». Останнє господарство в цьому переліку майже завершило збір цієї олійної культури, а також повністю зібрало сою.

Круп’яні культури займають у районі лише 74 га. З них 70 га – гречка, яку цьогоріч вирощували ПАОП «Промінь», ТОВ «АФ «Пісчанська» та ДП ДГ «Красноградське». Ще  4 га – просо, що культивували на ланах фермерського господарсва «Алекс +», розташованого на території Хрестищенської сільської ради. Просо вже в коморах. Гречка – на черзі.

З наступного тижня розпочнеться косовиця кукурудзи. Попереду  – збирання цукристих і підготовка ґрунту під врожай наступного року.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Опалювальний сезон почався: першою тепло отримала лікарня

У Краснограді почали опалювати районну лікарню, приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги та заклад дошкільної освіти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page