Вторник , 21 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Ловись, рибко, велика-велика!

Ловись, рибко, велика-велика!

Минулої суботи на ставку в Кобзівці місцеві рибалки виборювали перемогу на Першості району зі спортивної риболовлі. У змаганнях взяли участь 22 команди або 44 спортсмени. Турнір організував сектор молоді та спорту райдержадміністрації за підтримки голови РДА Євгена Третякова.

— Призери визначалися в командному та особистому заліку відповідно до набраних балів. Вони додавалися не тільки за кількість, а й вагу риби. За кожні 100 г плюсувався  один додатковий бал, — пояснила завідувачка сектору молоді та спорту РДА Оксана Веклич. – Наприклад, двокілограмовий велетень оцінювався  у 20 балів і так далі.

Отже, у номінації «Найбільша риба» переміг Геннадій Хворостинко. Чоловік витяг коропа понад 2,2 кілограма. «Найспритнішим рибалкою» став Євген Третяков — він найшвидше упіймав першу рибину. Звання «Найактивніший рибак» — у Валентина Глущенка. На його гачок потрапили 120 необачних мешканців водойми.

Цей результат вивів двійку «Фіштайм» у складі Валентина Глущенка та Марата Хайруліна на першу сходинку п’єдесталу. На двох чоловіки здобули понад 170 балів.

Друге місце з 91 балом у активі посіла команда «Куми» (Євген Третяков і Андрій Жданюк).

Третій результат (75 балів) здобули Геннадій Хворостинко та Сергій Рибичів, які представляли «Айрон-фіш».

Призерів нагородили грамотами, медалями й цінними подарунками, усіх частували пловом, чаєм, кавою запашною юшкою.

Фото з соціальної мережі Facebook

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page